Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Lubinie

Regulamin Szkolnego Konkursu "Nic co polskie nie jest mi obce"

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Za nami kolejny rok szkolny. Czas wytężonej pracy, wielu przeżyć i sukcesów. Gratulujemy wszystkim uczniom. Dziękujemy za reprezentowanie i promowanie naszej szkoły. Życzymy, by czas wakacji upływał bezpiecznie. Odpoczywajcie i cieszcie się beztroską. Do zobaczenia we wrześniu!

100 DNI DO NIEPODLEGŁEJ

W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, włączamy się w obchody tego ważnego dla Polaków święta. Od 3 sierpnia rozpoczynamy odliczanie 100 dni i gorąco zachęcamy naszych uczniów do wzięcia udziału w licznych konkursach.

Nagrody Prezydenta Miasta

20 czerwca uczniowie ze wszystkich lubińskich szkół, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce otrzymali list gratulacyjny od prezydenta Roberta Raczyńskiego oraz bon do wykorzystania w Empiku. W imieniu prezydenta nagrody najlepszym uczniom wręczył Pan Andrzej Pudełko, naczelnik Wydziału Edukacji i Administracji Urzędu Miejskiego. Uhonorowanymi uczniami z naszej szkoły zostali: Jakub Berlan, Radosław Górzyński, Amadeusz Dydniański, Mateusz Babiarczyk, Wojciech Grodzki oraz Michał Porczyński. Serdecznie gratulujemy!
Zdjęcia pochodzą z portalu www.lubin.pl
Link do informacji na portalu: http://www.lubin.pl/najlepsi-z-najlepszych-nagrodzeni/

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Piątek biało-czerwony

"Wariacje fizykochemiczne"

14 czerwca uczniowie klasy 4b brali udział w warsztatach "Wariacje fizykochemiczne". Szaleni Alchemicy z kl. II A i II B Gimnazjum Integracyjnego, poprzez wspólną zabawę, skutecznie przekonywali swoich kolegów, że chemia i fizyka to nie tylko"trudna wiedza tajemna". Młodsi uczniowie przekonali się, że to dziedziny zadziwiających i kolorowych nauk ścisłych, bliskich nam wszystkim na co dzień. Zaprezentowane atrakcyjne, kształcące, a często również zadziwiające i na pozór paradoksalne efekty, wzbudzały wiele emocji.