W środę 28 listopada pod kierunkiem Samorządu Uczniowskiego zorganizowano święto św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej. Andrzejki to wyjątkowy dzień, w którym – zgodnie z tradycją – św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą wróżb podpowiada nam, co będzie nas czekać w przyszłości.

W tym dniu uczniowie z klas 8 i III gimnazjum przygotowali dla swoich młodszych kolegów moc atrakcji w postaci przepięknie udekorowanych sal. Każda klasa prześcigała się w pomysłach: był salon figur woskowych; zacisze chatki czarodziejki z hipnotyzującym kominkiem; sala wróżb, magicznych serc i wiele innych cudów.

Odbyła się również zabawa taneczna, w trakcie której wyłoniono najlepiej bawiące się dzieci i wręczono im nagrody. Niespodzianką było wyróżnienie dla nauczycieli, którzy swoją postawą, zachęcali uczniów do zabawy. Gratulujemy pani Marcie Krüger i pani Annie Rakoczy. Dziękujemy wychowawcom klas za pomoc w przygotowaniu tego magicznego wieczoru.