03 grudnia, na zaproszenie SLO w Lubinie, uczniowie klasy VIII B uczestniczyli w pokazie doświadczeń fizycznych i chemicznych pt. “Wściekły azot”. Widowiskowe doświadczenia w wykonaniu pana Mateusza Stockiego z Wydziału Chemii UAM w Poznaniu w asyście z uczniami, ukazały nauki ścisłe w sposób bardzo atrakcyjny, a zaskakująco pomysłowe eksperymenty, połączone z pełną humoru i merytorycznej wiedzy narracją, wzbudziły aplauz wśród młodych odbiorców. Pan Mateusz Stocki motywował również uczniów do nauki, realizowania planów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu.

03 grudnia, na zaproszenie SLO w Lubinie, uczniowie klasy VIII B uczestniczyli w pokazie doświadczeń fizycznych i chemicznych pt. "Wściekły azot". Widowiskowe doświadczenia w wykonaniu pana Mateusza Stockiego z Wydziału Chemii UAM w Poznaniu w asyście z uczniami, ukazały nauki ścisłe w sposób bardzo atrakcyjny, a zaskakująco pomysłowe eksperymenty, połączone z pełną humoru i merytorycznej wiedzy narracją, wzbudziły aplauz wśród młodych odbiorców. Pan Mateusz Stocki motywował również uczniów do nauki, realizowania planów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu.