BEZPIECZNY DZIEŃ DZIECKA

31 maja 2019r. uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w projekcie “Szczęśliwe i bezpieczne dziecko” w ramach obchodów Dnia Dziecka. Dzieci musiały zaprezentować swoje umiejętności na 6 stacjach, między innymi – stacja wiedzy – koło fortuny z wiedzy ogólnej, stacja zdrowia – rozpoznawanie smaków potraw z zawiązanymi oczami, stacja plastyczna – malowanie gipsowych postaci z bajek czy stacja taneczna – wykazanie się umiejętnością tańca. W tym dniu dzieci mogły się dowiedzieć również na czym polega praca strażaka czy policjanta oraz zdobyć wiedzę jak dbać o swoje bezpieczeństwo na co dzień. Wielką atrakcją okazał się pokaz tresury psa policyjnego oraz opowieść o jego pracy. Aby zbliżające się wakacje były przyjemne a przede wszystkim bezpieczne policjanci wręczyli uczniom odblaskowe kamizelki i czapki.