Na chwilę powrócimy jeszcze do listopadowych dni, kiedy zorganizowano w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji egzaminatorzy z klasy 4b przeprowadzili wewnątrzszkolny test ze znajomości obliczania iloczynu wśród społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego. Każdy, kto spróbował swoich sił, uzyskał odznakę Mistrza Tabliczki Mnożenia. Szkołę ozdobiły plakaty z ciekawostkami związanymi z obchodzonym dniem. Na przerwach uczniowie nie próżnowali, bo powtarzali tabliczkę mnożenia, rozwiązując znajdujące się na drzwiach do sal lekcyjnych zadania. Akcja miała na celu utrwalenie i poszerzenie wiadomości z matematyki, ale przede wszystkim była świetną zabawą, w której brali udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.