W roku szkolnym 2022/2023 Rada Rodziców zdecydowała o  ubezpieczeniu uczniów naszej szkoły w firmie WIENER. Składka ubezpieczeniowa wynosi 50 zł. Suma świadczenia podstawowego wynosi 20 000 zł. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo również na e-dzienniku od Przewodniczącej Rady Rodziców.

Instrukcja zakupu ubezpieczenia:
1. Kliknij w link: https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/90739
2. Wybierz KUP UBEZPIECZENIE
3. Wyświetli się zakres ubezpieczenia. Na górze w miejscu Liczba osób ubezpieczonych – rodzic wybiera ilość swoich dzieci, które chodzą do szkoły i mają być ubezpieczone (Pamiętajmy, że za 2.  i kolejne dziecko składka wynosi 50 % ceny).
4. Na dole strony klikamy przejdź dalej – przechodzimy na stronę gdzie wpisujemy:
– DANE UBEZPIECZAJĄCEGO ( tutaj rodzic wpisuje swoje dane);
– Czy ubezpieczający jest ubezpieczonym – zaznaczamy NIE
– DANE UBEZPIECZONYCH- wpisujemy dane dziecka ( JEŻELI MAMY WIĘCEJ NIŻ 1 DZIECKO DODAJEMY KOLEJNEGO UBEZPIECZONEGO I WYPEŁNIAMY WSZYSTKIE DANE)
5. Przechodzimy dalej przyciskiem na dole strony – Wyświetlą nam się wszystkie wpisane przez nas dane, sprawdzamy ich poprawność. Jeśli dane dobrze są wpisane, zaznaczamy zgody marketingowe i klikamy Kupuję.  Jeśli dane są błędnie wpisane na dole strony klikamy powrót, poprawiamy  dane i przechodzimy dalej.
6. Po kliknięciu kupuje: wyświetlą nam się możliwości na opłacenie składki:
– Płatność kartą
– Przelew
– Blik
Wybieramy dogodną dla nas formę zapłaty. Po opłaceniu składki polisa zostaje przesłana na adres mailowy podany wcześniej przez rodzica.

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA – SZCZEGÓŁY.