Link do ubezpieczenia szkolnego uczniów w roku szkolnym 2023/2024: sprzedaz.wiener.pl

Instrukcja zakupu:

  1. Kliknij w link
  2. Wybierz KUP UBEZPIECZENIE
  3. Wyświetli się zakres ubezpieczenia. Na górze w miejscu Liczba osób ubezpieczonych – rodzic wybiera ilość swoich dzieci, które chodzą do szkoły i mają być ubezpieczone. Pamiętajmy, że za 2 i kolejne dziecko składka wynosi 50% ceny.
  4. Na dole strony klikamy przejdź dalej – przechodzimy na stronę gdzie wpisujemy:
  • DANE UBEZPIECZAJĄCEGO (tutaj rodzic wpisuje swoje dane);
  • Czy ubezpieczający jest ubezpieczonym – zaznaczamy NIE
  • DANE UBEZPIECZONYCH – wpisujemy dane dziecka (JEŻELI MAMY WIĘCEJ NIŻ 1 DZIECKO DODAJEMY KOLEJNEGO UBEZPIECZONEGO I WYPEŁNIAMY WSZYSTKIE DANE)

5. Przechodzimy dalej przyciskiem na dole strony – Wyświetlą nam się wszystkie wpisane przez nas dane, sprawdzamy ich poprawność. Jeśli dane dobrze są wpisane, zaznaczamy zgody marketingowe i klikamy Kupuję.  Jeśli dane są błędnie wpisane na dole strony klikamy powrót, poprawiamy dane i przechodzimy dalej.
6. Po kliknięciu kupuję: wyświetlą nam się możliwości na opłacenie składki:

  • Płatność kartą
  • Przelew
  • Blik

Wybieramy dogodną dla nas formę zapłaty. Po opłaceniu składki polisa zostaje przesłana na adres mailowy podany wcześniej przez rodzica.

7. Jeżeli ktoś preferuje zapłatę gotówką, można wpisać się na listę i zapłacić składkę do pani Angeliki Stefaniak z Rady Rodziców.

Angelika Stefaniak
59-300 Lubin
Traugutta 15
Godziny: 8:00-17:00
Tel. 728-499-060

 8. Informacja co ubezpieczony ma w zakresie, na podlinkowanej stronie jest to opisane ogólnie, dopiero na polisie otrzymanej przez rodzica będzie dokładny opis zakresu ubezpieczenia.

Załączniki zawierające szczegółowe informacje o ubezpieczeniu: 
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4