KONCERT PAMIĘCI MACIEJA HOFFMANNA I PIOTRA KUCHARSKIEGO

14 grudnia 2018r. odbył się koncert pamięci naszych zmarłych kolegów. Uczestniczyli w nim: rodziny Maćka i Piotrka, przyjaciele, nauczyciele, uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Pani Małgorzata Hoffmann i pani Agnieszka Kucharska – żony naszych kolegów, odsłoniły ich portrety, które zawisły w holu szkoły a do kalendarza konkursów szkolnych wpisały się już na stałe: Konkurs Historyczny imienia Macieja Hoffmanna i Turniej Szachowy imienia Piotra Kucharskiego. Podczas spotkania nagrodzeni zostali zwycięzcy pierwszej edycji obu konkursów. Zwieńczeniem uroczystości był koncert w wykonaniu nauczycieli i absolwentów. Nasi koledzy zostawili to coś, co sprawia, że wciąż są z nami, a “człowiek żyje dopóty, dopóki trwa pamięć o nim”.