15 maja w Szkole Podstawowej nr 8 w Lubinie odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego konkursu językowo-plastycznego Zabawa z idiomami.
Nagrody zostały przyznane oddzielnie dla dwóch grup wiekowych: młodszej i starszej.Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w tym konkursie:Bartek Górzyński z klasy 5a zdobył I miejsce w młodszej grupie wiekowej, a Nela Miłos, także z klasy 5a otrzymała miejsce III, natomiast Aleksandra Jankowska z klasy 7a zdobyła I miejsce w starszej grupie wiekowej, a Dominika Kaleta, również z klasy 7a uzyskała miejsce III.Oprócz idiomów z języka angielskiego nasi uczniowie zaprezentowali idiomy z języka niemieckiego. Uczeń naszej szkoły Jakub Berlan z klasy 8a zdobył I miejsce w starszej grupie wiekowej.Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy pozostałych uczniów do rozwijania zainteresowań językowych.

Laureaci konkursu językowo-plastycznego