Po kilkumiesięcznych i wieloetapowych zmaganiach znamy już tegorocznych laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych „zDolny Ślązak”. Laureatką konkursu z języka niemieckiego została Aleksandra Abramczyk z 8b, a tytuł laureata z fizyki przypadł Maciejowi Kocjanowi z 8b. To najwyższe laury, jakie można było zdobyć w tych konkursach! Dodatkowo, Ola nie musi już zdawać egzaminu ósmoklasisty z języka obcego! Serdeczne gratulacje! Laureaci otrzymają zaświadczenia na uroczystej Gali konkursów we Wrocławiu, która planowana jest na 22 kwietnia. Wśród uczniów naszej szkoły troje uczniów zdobyło również tytuły finalistów: Julia Lisowicz z 8a z biologii, Michał Szafrański z 7b z geografii oraz Maciej Kocjan z 8b z matematyki, biologii i geografii. Wielkie brawa dla Was! Gratulujemy również nauczycielom, którzy przygotowywali Was do kolejnych etapów konkursów.