Nasz utalentowany sportowiec, Szymon Adamczyk z klasy VI B, zdobył kolejne laury w tenisie ziemnym. W lutym chłopiec zdobył III miejsce w grze singlowej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Centrum Tenisowym w Sobocie k. Poznania. W Pabianicach Szymon otrzymał puchar za I miejsce w rozgrywkach singlowych i złoty medal za debla, a w Łęczycy w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Prezesa MMMKT w grze pojedynczej i grze podwójnej zdobył I miejsca. Natomiast na Halowych Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego nasz uczeń wywalczył dwa tytuły: mistrzostwo Województwa Dolnośląskiego w grze deblowej i vice mistrzostwo w grze singlowej w kategorii Skrzaty do lat 12. Za wszystkie sukcesy w I półroczu Szymon otrzymał również stypendium sportowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych dyplomów, pucharów i mistrzowskich tytułów!

Szymon Adamczyk