3 czerwca 2019r. odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły, były to Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce. Sukcesy odnieśli: Borys Brzyski – III miejsce w skoku w dal, Sebastian Koszewski – II miejsce 300 metrów, Natan Nadbrzeźny – III miejsce 300 metrów, Maciej Szczęsny – III miejsce 60 m, Mateusz Dziewiatowski – II miejsce 1000m, sztafeta 4x100m – III miejsce (Borys Brzyski, Maciej Szczęsny, Kacper Witkowski, Maciej Szczęsny), sztafeta szwedzka – I miejsce (Oskar Cisowski, Sebastian Koszewski, Natan Nadbrzeźny, Dawid Jagiełło), Hanna Salamońska – I miejsce skok w dal, Amelia Komarnicka ?II miejsce 600m, sztafeta szwedzka – III miejsce.

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromne sukcesy sportowe, bo wywalczyli indywidualnie i zespołowo 9 złotych, 8 srebrnych i 19 brązowych medali. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy pani Ewie Barańskiej, panom: Zbigniewowi Dziubkowi, Arturowi Hucałowi i Karolowi Grolewskiemu za przygotowanie uczniów do zawodów.

Dzieci na mistrzostwach powiatu w lekkoatletyce