24 listopada 2018 roku w Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie po raz drugi “stał się na moment sceną” dla młodych i utalentowanych wykonawców, którzy wzięli udział w II Rejonowym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora “WITAJCIE NA MOJEJ SCENIE”. Reprezentujący naszą szkołę Mikołaj Talarczyk okazał się bezkonkurencyjny i zdobył I NAGRODĘ w postaci pięknej statuetki.

To już kolejny tegoroczny sukces Mikołaja. Wcześniej,10 listopada zdobył on wyróżnienie w 22. Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej pod hasłem “Mamy niepodległość”. W grudniu, we Wrocławiu, podczas uroczystego koncertu, odbierze on nagrodę i dyplom.

Oczywiście serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Reprezentujący naszą szkołę Mikołaj Talarczyk okazał się bezkonkurencyjny i zdobył I NAGRODĘ w postaci pięknej statuetki.