Noc z Gwiazdami

“Noc z Gwiazdami”-taki temat nocy w szkole zorganizowanej przez nauczycieli p. Urszulę Walicką, Mirosławę Hodurę, Martę Stefanek i Sylwię Benier, przyświecał uczniom klasy 7a oraz wybranym członkom Samorządu Uczniowskiego.

Początek spotkania wypełniły zabawy sportowe integrujące dzieci, wzbudzające potrzebę poczucia komfortu oraz zaufania do drugiej osoby. Następnie wszyscy wzięli udział w warsztatach doradztwa zawodowego. Kontynuacją tematu były warsztaty filmowe, w których uczniowie pełnili poszczególne role: reżysera, scenarzysty, statystów oraz aktorów. Na każdym kroku nie brakowało wszystkim dobrego humoru i pozytywnej energii. Po wielu wrażeniach, wspólnych działaniach twórczych, przyszedł czas na projekcje wybranych filmów. Dzieci zmorzył sen w gronie rówieśników – choć niektórzy trzymali się do świtu na nogach. Rankiem z wielkim żalem, że to już koniec zabawy, uczniowie cali i zdrowi rozeszli się do domów.