26 marca w CK MUZAodbył się finał V edycji Konkursu Wiedzy o gospodarowaniu odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Lubin dla klas 4 szkół podstawowych. Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie naszego miasta, a w szczególności prawidłowego sposobu segregacji odpadów. Przedstawiciele naszej szkoły odpowiadali na pytania losowane przez koło fortuny, rozwiązywali rebusy, układali hasła ekologiczne z rozsypanki oraz prawidłowo segregowali odpady.

Naszą placówkę reprezentowali: Wiktor Małysa, Mateusz Sadowski oraz Karol Gajewski. Po zaciekłej rywalizacji chłopcy zajęli II miejsce!!!Dopingowała ich gorąco cała klasa 4b wraz z wychowawcą. Uczniów do konkursu przygotowała pani Kamilla Pilarska. Serdecznie gratulujemy!!!