Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego również uczestniczyli w projekcie 100 DNI DO NIEPODLEGŁEJ, w trakcie którego przygotowali wystawę projektów pod hasłem POLISH HEROES, czyli polscy bohaterowie. Uczniowie zaprezentowali w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) naszych największych bohaterów narodowych. Plakaty uwzględniały również znanych Polaków ze świata kultury i nauki. W młodszych klasach dzieci na lekcjach języka angielskiego także pracowały metodą projektów, gdzie w wersji angielskiej przygotowały mapki swojego kraju uwzględniając nazwy międzynarodowe tj. stolica kraju, nazwy większych miast Polski oraz charakterystyczne miejsca tj. The Tatra mountains, The Baltic Seaor Vistula River (Góry Tatry, Morze Bałtyckie czy Rzekę Wisłę).

Projekt 100 DNI DO NIEPODLEGŁEJ Projekt 100 DNI DO NIEPODLEGŁEJ