1 września społeczność naszej placówki rozpoczęła uroczyście wyjątkowy rok szkolny. Wyjątkowy, bowiem zostało nam nadane imię słynnej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Ta polska uczona była patronem szkoły przez 40 lat, a dzisiaj powróciliśmy do tej tradycji. Podczas uroczystości w sali gimnastycznej, przy udziale wielu zaproszonych gości, obejrzeliśmy spektakl o życiu naszej patronki oraz wysłuchaliśmy piosenki o noblistce w wykonaniu najmłodszych uczniów. Bez wątpienia, wszyscy już wiemy kim była Maria Skłodowska-Curie?

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, aby nauka była dla was przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata
i rozwijanie własnych pasji i talentów. Natomiast rodziców naszych podopiecznych prosimy o dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym. Wszystkim nauczycielom życzymy realizacji wyznaczonych celów oraz niezliczonych sukcesów. Rok szkolny 2019/2020 uważamy za otwarty!

Zapraszamy również do lektury artykułu na portalu miasta Lubina