1. września cała społeczność szkolna powitała nowy rok szkolny. Klasy 2-8 spotkały się na uroczystym apelu, który odbył się na boisku szkolnym. Następnie uczniowie udali się do klas, na krótkie spotkania z wychowawcami. Pierwszoklasistów wraz z rodzicami przywitaliśmy w sali gimnastycznej. Po krótkiej uroczystości nasi nowi uczniowie zostali zaproszeni do pięknej 8-letniej szkolnej przygody, podczas której będą im towarzyszyć panie wychowawczynie klas, panie wychowawczynie świetlicy oraz nauczyciele pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Życzymy wszystkim uczniom radości, wielu przygód, spełnienia marzeń o szkole, sukcesów i wytrwałości w nauce w bezpiecznej, wyjątkowej szkole. Rodzicom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz samych dobrych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z listem Ministra Edukacji i Nauki: list ministra.