Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i przerwą wakacyjną, w budynku naszej szkoły ponownie zagościli uśmiechnięci uczniowie.
W końcu wszyscy mogli spotkać się na żywo ze swoimi wychowawcami oraz kolegami i koleżankami z klasy. Wszystko oczywiście w nowym reżimie sanitarnym. Serdecznie witamy w naszej szkole nowych uczniów oraz przede wszystkim pierwszoklasistów. Wszystkim Uczniom życzymy, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa. Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Rok szkolny 2020/2021 uważamy za rozpoczęty!

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021