W kwietniu i maju odbyły się dwa spotkania online z native speakerami języka angielskiego w ramach współpracy ze stowarzyszeniem „Sophie H. – Meet the World – International Club”. W spotkaniach wzięły udział klasy 5a, 5b i 7b. Uczniowie spotkali się wirtualnie z dwoma nauczycielami pochodzącymi z Birmingham w Wielkiej Brytanii i South Lake Tahoe w Stanach Zjednoczonych. Lektorzy przygotowali ciekawe prezentacje na temat krajów, z których pochodzą. Opowiadali o swoim życiu, a w szczególności o dzieciństwie, rodzinach, szkole, pracy, hobby i zainteresowaniach. Była to okazja do przedyskutowania różnic i podobieństw kulturowych między naszymi krajami. Uczniowie mogli sprawdzić swoją praktyczną znajomość języka angielskiego w sytuacjach dnia codziennego poprzez zadawanie pytań i uczestniczenie w dyskusji.