1 października w naszej szkole został zorganizowany Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. To akcja edukacyjna, która pozwala starszym i młodszym doskonale się bawić, a zarazem rozwijać swoje umiejętności matematyczne. Patrole czwartoklasistów wyruszyły do klas, aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i dorosłych pracowników szkoły. Każdy mógł zostać Ekspertem Tabliczki Mnożenia i otrzymać certyfikat potwierdzający jej znajomość. Ponadto uczniowie klasy 4d pilnie ćwiczyli tabliczkę mnożenia i wykonali plakaty z rymowankami i wesołymi rysunkami, które mogliśmy podziwiać w holu szkoły. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do egzaminu on-line: egzamin.