W tym roku pomagamy Pani Agnieszce (53l.), która ma orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, ze względu na dysfunkcję ruchu. Po śmierci partnera, mieszka sama i utrzymuje się jedynie z zasiłków. Sytuacja jest o tyle ciężka, że p. Agnieszka nie może podjąć pracy, więc po opłaceniu wszystkich rachunków i zakupie leków, zostaje jej 320 zł na cały miesiąc.

Najważniejsze potrzeby:
⦁ żywność: kawa, herbata, kasza, makaron, ryż, olej, mąka, cukier, płatki śniadaniowe, konserwy, mleko, dżem, owoce i warzywa w puszkach, przyprawy, majonez, musztarda, ketchup, woda gazowana
⦁ środki czystości: żel pod prysznic, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, podpaski, proszek do prania, płyn do płukania, płyn do naczyń, gąbki, papier toaletowy, ręcznik papierowy, worki na śmieci, detergenty do sprzątania
⦁ karma dla psa
⦁ buty zimowe (czarne, r. 39)
⦁ kołdra 160×200
⦁ poduszka 70×80
⦁ pościel 160×200
⦁ prześcieradło 160×200
⦁ koc
⦁ ręczniki
*Jako wymarzony prezent od Św. Mikołaja p. Agnieszka wymieniła kosmetyki do twarzy
i ciała (50+).
Wszystkie dary przynosimy do sali 113, do dnia 14.12.2023 r.