Od 13 do 16 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we wspaniałych wycieczkach po atrakcjach Dolnego Śląska, na które ponownie zaprosił uczniów z lubińskich szkół podstawowych Prezydent Miasta Lubina. Tym razem uczniowie odwiedzili Krainę Wygasłych Wulkanów wraz z Sudecką Zagrodą Edukacyjną w Dobkowie. Nasi podopieczni wzięli udział w różnorodnych zajęciach warsztatowych, laboratoryjnych i terenowych, takich jak: poszukiwanie agatów, pieczenie rogalików, szlifowanie minerałów, badanie wody czy spacer geologiczny na Ostrzycę Proboszczowicką. Wszyscy zadowoleni i z uśmiechem na ustach wrócili bezpiecznie do Lubina. Za organizację wycieczki serdecznie dziękujemy panu Prezydentowi Miasta Lubina Robertowi Raczyńskiemu, Urzędowi Miasta Lubina oraz panu Marcinowi Borysowi z PKS Lubin.