21 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów.
Nagrodę Prezydenta Miasta Lubina otrzymali: Maciej Kocjan, Pola Pietruszewska i Gabriela Łagoda.
Nagrodę specjalną najlepszego absolwenta w roku szkolnym 2023/24 otrzymał Maciej Kocjan.
Nagrodę specjalną Dyrektora Szkoły – Maksym Sadovskyi.
Nagrodę specjalną Rady Pedagogicznej wręczono Anie Staszak.
Uczniowie klas 1-3 otrzymali nagrody książkowe, a klas 4-8 świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Rodzice wyróżnionych uczniów klas ósmych – listy gratulacyjne. Nagrodą specjalną – Przyjaciel Szkoły – w roku szkolnym 2023/24 zostali wyróżnieni rodzice: pani Agnieszka Pępkowska, pani Emilia Rygiel i  pani Kamila Greszta-Burak. Ósmoklasiści pożegnali się z nami tańcem i śpiewem – życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.