Dziękujemy Panu Prezydentowi, Robertowi Raczyńskiemu, Urzędowi Miasta Lubina oraz PKS-owi za organizację wycieczki do Wąwozu Myśliborskiego dla uczniów naszej szkoły. 31 maja oraz 1 czerwca dzieci ze wszystkich klas miały możliwość uczestniczyć w pierwszej od bardzo dawna wycieczce. W pięknych okolicznościach przyrody, integracja po pandemii koronawirusa udała się znakomicie! Dzieci przeszły szlak wraz z przewodnikiem, piekły pyszne kiełbaski, a także wzięły udział w zabawach integracyjnych, prowadzonych przez wesołych animatorów. Oprócz tego każdy otrzymał paczkę z suchym prowiantem. Wszyscy z uśmiechem na ustach oraz mnóstwem pozytywnych wrażeń wrócili bezpiecznie do Lubina. Wycieczka pozostanie w pamięci uczniów i nauczycieli na bardzo długo! Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na portalu miasta Lubina: