Zielona Szkoła w Przemkowie

W dniach 9-13 września uczniowie z klasy 3b byli na ZIELONEJ SZKOLE
w Przemkowie. Podczas pobytu, dzieci uczyły się poprzez doświadczanie i eksperymenty. Dzięki ciekawym warsztatom poznali: techniki tkackie i koralikowe, sposoby malowania materiałów (ekotorby) oraz malowania woskiem, lokalne przysmaki (miód, pierniki). Najciekawszą atrakcją okazały się warsztaty chemiczne, w wyniku których każdy uczestnik wykonał slime’a. Dzieci poznały okoliczną faunę i florę, a strachu najadły się podczas eksplorowania bunkrów w Wilkocinie. Kolejną przygodą było zwiedzanie Wioski Indiańskiej oraz zmierzenie się z Zumbą podczas warsztatów tanecznych. Wszyscy uczestnicy wrócili z wycieczki zadowoleni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Organizatorami były panie Marta Krüger i Sylwia Benier.